227502_10150179890693635_648123634_68551

פסיכולוגיה רב מימדית

טיפולים בישראל

בדנמרק אני עובדת בקליניקה שלי עם אנשים בתהליכים קצרים וארוכים. יש לי הסכם עם משרד הבריאות הדני והעבודה ממלאת אותי סיפוק

ושמחה.

אחרי 38 שנה בדנמרק הבנתי שאני מתגעגעת לחומר האנושי המיוחד שיש רק בישראל. אני מגיעה ארבע פעמים בשנה לביקור ארוך, בו אני מקבלת מטופלים בכרכור ולפעמים גם בתל אביב. מנסיוני אני יודעת שסשן מעמיק של שעתיים פעם בשלושה חודשים מאפשר למטופלי לקחת את התובנות החדשות לחייהם וליישם אותם, בלי יצירת תלות בי כמטפלת. בין הטיפולים אני תמיד נגישה טלפונית ובכתב.
אני מעמידה את כל הידע שלי ואת ליבי ותודעתי לרשות מטופלי. אשמח לענות על כל שאלה ולמצוא את הדרך המדוייקת לבנית תהליך אישי המותאם לצורכיך.
אפשר ליצור איתי קשר דרך טלפון ישראלי      03-9126223

ו/או דרך הווטסאפ

4560848401+

וכמובן בדוא"ל  gillygall4@gmail.com

עלות: 400 ש'ח לשעה. 

בגיל 23 עברתי לגור בדנמרק. למדתי שפה חדשה, תרבות חדשה אחרי כמה שנים גם מקצוע שחלמתי לרכוש: פסיכולוגיה קלינית. מהר מאוד הבנתי, שהפסיכולוגיה הממסדית צרה מידי עבורי. הרחבתי את חיפושי אחרי דרכים לצור תנועה והתפתחות וגם שימחה ונינוחות אצל המטופלים שלי וגם בתוכי.
עברתי דרך תרפיית הגשטאלט, השיטות הסיסטמיות, הרבה עבודת גוף-נפש, יוגה, מדיטציה, לימודי תורות המזרח ואחר כך הרבה יהדות. פיתחתי שיטה להעברת מסעות נשמתיים, שמלומדת היום בארץ, בדנמרק ובגרמניה. ויחד עם אחותי ובעלה אני מלמדת אומניתרפי   http://www.omnitherapy.co.il/ - שיטת טיפול יחודית המשלבת את כל מה שלמדתי ואספתי עד היום.

מסע נשמתי הוא תהליך עמוק שבו המטופל מוכנס לטראנס ויוצא למסע שיכול להוביל לחיים קודמים, או לחיים שבין הגילגולים, או לחוויה אחרת. אני מלווה את המסע בעזרת השיטה שפיתחתי  המסע כולל שיחת הכנה ונמשך שעתיים.

 

בטיפול זוגי אנחנו צוללים לעומק התקשורת הרגשית. שילוב של שיטת האימגו, אומניתרפי, הגישה הסיסטמית ועוד כלים. 3 שעות שנותנות לבני הזוג כלים חדשים ומדויקים לתקשורת וחיבור.