פסיכולוגיה רב מימדית
טיפולים בישראל

בגיל 23 עברתי לגור בדנמרק. למדתי שפה חדשה, תרבות חדשה אחרי כמה שנים גם מקצוע שחלמתי לרכוש: פסיכולוגיה קלינית. מהר מאוד הבנתי, שהפסיכולוגיה הממסדית צרה מידי עבורי. הרחבתי את חיפושי אחרי דרכים לצור תנועה והתפתחות וגם שימחה ונינוחות אצל המטופלים שלי וגם בתוכי.
עברתי דרך תרפיית הגשטאלט, השיטות הסיסטמיות, הרבה עבודת גוף-נפש, יוגה, מדיטציה, לימודי תורות המזרח ואחר כך הרבה יהדות. פיתחתי שיטה להעברת מסעות נשמתיים, שמלומדת היום בארץ, בדנמרק ובגרמניה. ויחד עם אחותי ובעלה אני מלמדת אומניתרפי   http://www.omnitherapy.co.il/ - שיטת טיפול יחודית
המשלבת את כל מה שלמדתי ואספתי עד היום.
בדנמרק אני עובדת בקליניקה שלי עם אנשים בתהליכים קצרים וארוכים. יש לי הסכם עם משרד הבריאות הדני והעבודה ממלאת אותי סיפוק
ושמחה.
אחרי 35 שנה בדנמרק הבנתי שאני מתגעגעת לחומר האנושי המיוחד שיש רק בישראל. אני מגיעה ארבע פעמים בשנה לביקור ארוך, בו אני מקבלת מטופלים בתל אביב ובבנימינה וכרכור. מנסיוני אני יודעת שסשן מעמיק של שעתיים פעם בשלושה חודשים מאפשר למטופלי לקחת את התובנות החדשות לחייהם וליישם אותם, בלי יצירת תלות בי כמטפלת. בין הטיפולים אני תמיד נגישה טלפונית ובכתב.
אני מעמידה את כל הידע שלי ואת ליבי ותודעתי לרשות מטופלי. אשמח לענות על כל שאלה ולמצוא את הדרך המדוייקת לבנית תהליך אישי המותאם לצורכיך.
אפשר ליצור איתי קשר דרך טלפון ישראלי כשאני בדנמרק   03-9126223
ודרך הווטסאפ 
   +4560848401
כשאני בארץ מספר הטלפון שלי הוא 0558875655 
  gillygall4@gmail.com  וכמובן בדוא"ל